O firmie

 

Jesteśmy producentem, dystrybutorem, importerem produktów spożywczych z całego świata.

SEGAST – QUALITY FOOD

Firma SEGAST działająca od 2017 roku, powstała z myślą importowania wysokiej jakości żywności z całego świata. Jako że jesteśmy jednak w 100 procentach spółką z polskim kapitałem, dlatego współpracujemy także z polskim rynkiem producentów u których zamawiamy wysokiej jakości produkty dla naszych Odbiorców.

Oferta nasza skierowana jest zarówno do dużych sieci handlowych, supermarketów jak i mniejszych hurtowni, sieci sklepów spożywczych, hurtowni gastronomicznych oraz sieci restauracji i hoteli, dla których możemy stworzyć markę własną. Sami posiadamy własną markę DE GUSTA oraz SEGAST PREMIUM. Mimo niedługiego stażu posiadamy jednakże blisko dwudziestoletnie doświadczenie handlowe zdobyte i wyniesione przy współpracy z innymi firmami.

Na specjalne życzenia Klienta jesteśmy w stanie importować wyselekcjonowane przez Państwa produkty oraz sygnować je działającym już na rynku Waszym LOGO. Podobna sytuacja dotyczy tworzenia nowych marek własnych poprzez nasz profesjonalny dział reklamy i desingu. Równocześnie naszym Partnerom oferujemy fachowe doradztwo i szeroko rozumianą pomoc podczas naszej współpracy. Z każdym dniem rozwijamy i wzbogacamy naszą ofertę z myślą o pokryciu Państwa potrzeb oraz dokładamy wszelkich starań dla profesjonalnej i szybkiej obsługi współpracujących z nami Firm i Kooperantów.

Dla świadczenia wysokich standardów obsługi naszych Partnerów współpracujemy z profesjonalnymi firmami spedycyjnymi, które będą w stanie zapewnić Państwu ciągłość logistyczną wybranych przez Państwa produktów z naszej oferty. Wszystko to ma na celu zagwarantowanie kompleksowej obsługi współpracujących z nami Klientów, jak i stworzenie im komfortowych warunków dla dalszej dystrybucji oraz sprzedaży artykułów będących w kręgu zainteresowania ich detalicznego odbiorcy.